۱۳۸۸ دی ۱۶, چهارشنبه

دولت کودتا و تبلیغ برای تجمع سبزها برای روز 26 دی و ایجاد یک سناریوی جدید دیگر

در سایتهای بالاترین و دنباله برای روز 26 دی ماه تبلیغ تجمع سبزها خواهد شد، به هوش باشیم که این یک توطئه دیگه برای به چالش کشوندن جنبش سبز هستش . به این خبر توجه کنید ضمن اینکه این خبر دیشب از طریق کانال ماهواره اندیشه بطور کامل گزارش شده است. طبق اخبار رسیده طرح کشف حجاب بسیار جدی تر از آن است که می پنداشتیم . کودتا چیان که ماه ها در موضع تدافعی بودند با اجرای طرح های پیاپی سعی در انکار همه رخداد ها ی بعد از کودتا دارند و باتغییر موضع از حالت تدافعی به تهاجمی سعی در بدست گرفتن ابتکار عمل در بحران حال حاضر را دارند یکی از از این راهکار ها استفاده از فتنه های مختلف برای تخریب و ریزش نیروهای جنبش سبز است . پاره کردن عکس آیت الله خمینی ،قائله عاشورا و ... همه از این دست بازی ها بود و برنامه بعدی کودتا چیان جنبش زنان ایران را هدف قرار گرفته .همانگونه که اکثر سبز ها مخالف با حجاب اجباری اند همه ما می دانیم مطرح کردن این خواسته در شرایط فعلی چیزی به جز نرسیدن به این خواسته ضربه زدن به جنبش سبز و جنبش زنان آزادی خواه ایران نیست. پس باهشیاری باید این فتنه کودتا چیان را خنثی کنیم .باوجود آگاهی ما از کارناوال عاشورا باز کودتا چیان در سطح وسیعی این طرح را اجرا کردند . اما باید مقابل طرح کشف حجاب کودتا چیان هشیار تر عمل کنیم .

به گزارش بنیان بر اساس گزارشات رسیده از منابع موثق سناریو کشف حجاب توسط گروهی از زنان و دختران بی حجاب که در ایام انتخابات با آرایش های عجیب و زننده به نفع کاندیدایی خاص تبلیغ می کردند، روز شنبه 26 دی ماه 1388 اجرا می شود و این گروه با حضور در خیابان ها و میدان های اصلی تهران در حالی که نمادهای سبز با خود دارند علیه حجاب اجباری! اعتراض و برخی نیز کشف حجاب می کنند.

این سناریو که با حضور پررنگ رسانه ای اقتدارگرایان همراه خواهد بود در پی آن است با نادیده گرفتن حجم گسترده خواهران محجبه جنبش سبز، زمینه سرکوب و خشونت بیشتر علیه مردم معترض را فراهم بسازد.

پیش از این نیز در خرداد 76 اقتدارگرایان در اقدامی ساختار شکن کارناول عاشورا را اجرا کرده بودند و همزمان با برخورد خشونت بار با مردم معترض در روز عاشورا 88، در نظر داشتند که هواداران جنبش سبز را مخالف دیانت و اخلاق جلوه دهند، غافل از اینکه: و مکرو و مکرالله والله خیر الماکرین

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر